nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wodzisław Śląski, Jedłownik

Wodzisław Śląski, Jedłownik
mieszkanie na wynajem

BPP-MW-500

KOMFORTOWA KAWALERKA W SPOKOJNEJ OKOLICY WODZISŁAWIA ŚL.   Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 41 m2, położone na parterze niskiego bloku przy ulicy Górniczej w Wodzisławiu Śląskim. Lokal po generalnym remoncie, z wymienionymi instalacjami, umeblowaną ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,27 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wodzisław Śląski, Jedłownik
nowa oferta
lokal na wynajem - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski
lokal na wynajem

BPP-LW-497

TWÓJ BIZNES W CENTRUM MIASTA Wolny od zaraz! Oferujemy na wynajem kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni ok. 12 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w sąsiedztwie rynku - przy jednym z głównych ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
58,33 zł
cena 700 
lokal na wynajem - Wodzisław Śląski
nowa oferta
lokal na wynajem - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski
lokal na wynajem

BPP-LW-496

DUŻY LOKAL W CENTRUM WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO Wolny od zaraz! Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 190 m2 znajdujący się w centrum Wodzisławia Śląskiego. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy, przy jednym z głównych ciągów pieszo-jezdnych, ...

Powierzchnia
190,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,58 zł
cena 6 000 
lokal na wynajem - Wodzisław Śląski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia

Lubomia, Syrynia
dom na sprzedaż

BPP-DS-495

 ZADBANY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI !   Mam przyjemność zaoferować dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w Syrynii, położony na 800 arowej działce (806 m 2 ). Nieruchomość z ogromnym potencjałem - ze względu na swój wewnętrzny układ oraz powierzchnię użytkową - ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
806 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 660 000 
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia
nowa oferta
 na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum

Rydułtowy, Centrum
na sprzedaż

BPP-BS-493

KAMIENICA Z POTENCJAŁEM W CENTRUM RYDUŁTÓW Oferujemy na sprzedaż  kamienicę  o powierzchni całkowitej 1420,60 m2, (użytkowej 792,50 m2), położoną w CENTRUM RYDUŁTÓW na działce o powierzchni 3424 m2. Nieruchomość zabudowana jest dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, ...

Powierzchnia
792,50 m2
Cena za m2
2 460,57 zł
cena 1 950 000 
na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca

Wodzisław Śląski, 26 Marca
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-492

M-3 z balkonem do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 41,68 m2, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi (jeden z wyjściem na balkon), ...

Powierzchnia
41,68 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 774,47 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem