nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia

Lubomia, Syrynia
dom na sprzedaż

BPP-DS-495

 ZADBANY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI !   Mam przyjemność zaoferować dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w Syrynii, położony na 800 arowej działce (806 m 2 ). Nieruchomość z ogromnym potencjałem - ze względu na swój wewnętrzny układ oraz powierzchnię użytkową - ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
806 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 660 000 
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia
nowa oferta
 na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum

Rydułtowy, Centrum
na sprzedaż

BPP-BS-493

KAMIENICA Z POTENCJAŁEM W CENTRUM RYDUŁTÓW Oferujemy na sprzedaż  kamienicę  o powierzchni całkowitej 1420,60 m2, (użytkowej 792,50 m2), położoną w CENTRUM RYDUŁTÓW na działce o powierzchni 3424 m2. Nieruchomość zabudowana jest dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, ...

Powierzchnia
792,50 m2
Cena za m2
2 460,57 zł
cena 1 950 000 
na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca

Wodzisław Śląski, 26 Marca
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-492

M-3 z balkonem do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 41,68 m2, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi (jeden z wyjściem na balkon), ...

Powierzchnia
41,68 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 774,47 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

Rybnik
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-491

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji.   Prezentujemy  Państwu do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej położone w zacisznym miejscu, gdzie jest dużo zieleni oraz blisko lasu a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rybnika i Raciborza.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
73,38 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 791,77 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory

Żory
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-489

 NOWOCZESNY APARTAMENT  W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Żorach  przy ulicy Wrzosowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
62,26 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 352,07 zł
cena 520 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żory
video
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-488

PRZESTRONNY APARTAMENT W RYBNIKU- BLISKO CENTRUM!   Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 261,90 zł
cena 610 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
Kryteria wyszukiwania

rozumiem