oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów

Pietrowice Wielkie, Cyprzanów
działka na sprzedaż

BPP-GS-453

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W CYPRZANOWIE *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1214 m2, zlokalizowaną w powiecie raciborskim, gminie Pietrowice Wielkie w miejscowości - Cyprzanów.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 214,00 m2
Cena za m2
93,90 zł
cena 114 000 
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów

Gorzyce, Turza Śląska
dom na sprzedaż

BPP-DS-452

WYJĄTKOWY KLIMATYCZNY DOM W CICHEJ OKOLICY   Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135.69 m², położony w Turzy Śląskiej. Dom znajduje się w spokojnej, nowoczesnej zabudowie jednorodzinnej. Nieruchomość umiejscowiona  ...

Powierzchnia
137,59 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 977,25 zł
cena 960 000 
dom na sprzedaż - Gorzyce, Turza Śląska

Jastrzębie-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-451

PRZESTRONNE MIESZKANIE W CENTRUM JASTRZĘBIA-ZDROJU Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m2, usytuowane na piątym piętrze, wysokiego 10-piętrowego bloku, zlokalizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal o rozkładzie dwustronnym, składa ...

Powierzchnia
70,51 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 112,89 zł
cena 290 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój

Pszów
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-450

  M-3 W Pszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie doskonałe pod wynajem lub dla osób szukających mieszkania z niskimi kosztami utrzymania. Nieruchomość  o powierzchni 36,06 m2 położona jest  na 4 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Juranda W Pszowie. Lokal składa ...

Powierzchnia
36,06 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 575,71 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Marklowice

Marklowice
dom na sprzedaż

BPP-DS-448

PRZYTULNY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA BIZNESU W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99 m2, zlokalizowany w Marklowicach (powiat wodzisławski). ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
830 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 500,00 zł
cena 495 000 
dom na sprzedaż - Marklowice
bez prowizji
działka na sprzedaż - Dołhobyczów, Hulcze

Dołhobyczów, Hulcze
działka na sprzedaż

BPP-GS-447

DZIAŁKA BUDOWLANA - WYJĄTKOWE WALORY PRZYRODNICZE Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 2000 m2, zlokalizowaną w województwie lubelskim, powiecie hrubieszowskim, gminie Dołhobyczów - w miejscowości Hulcze. Duża powierzchnia i regularny kształt ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
44,50 zł
cena 89 000 
działka na sprzedaż - Dołhobyczów, Hulcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem