oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Pszów

Pszów
dom na sprzedaż

BPP-DS-261

WYJĄTKOWY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 294,1m2 położony w Pszowie. Budynek jest bardzo przestronny. Składa się z parteru, piętra oraz wysokiego poddasza. Dom idealny dla dużej rodziny, ...

Powierzchnia
294,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
638 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 683,10 zł
cena 495 000 
dom na sprzedaż - Pszów

Wodzisław Śląski
lokal na sprzedaż

BPP-LS-236

LOKAL W CENTRUM - IDEALNY START DLA TWOJEGO BIZNESU Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu o powierzchni 341,56 m2, zlokalizowanego w samym sercu Wodzisławia Śląskiego. Nieruchomość składa się z parteru o powierzchni 192,70 m2 oraz ...

Powierzchnia
341,56 m2
Piętro
1
Cena za m2
1 317,48 zł
cena 450 000 
lokal na sprzedaż - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski, Turzyczka
działka na sprzedaż

BPP-GS-217

DZIAŁKA BUDOWLANA W WODZISŁAWIU - OBRĘB TURZYCZKA   Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kasperczyka (obręb Turzyczka). Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową, a ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
125,00 zł
cena 125 000 
działka na sprzedaż - Wodzisław Śląski, Turzyczka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gaszowice, Czernica

Gaszowice, Czernica
działka na sprzedaż

BPP-GS-208

DUŻA DZIAŁKA - OKAZJA INWESTYCYJNA !!!   Prezentowana nieruchomość to doskonała okazja dla osób chcących ulokować swoje pieniądze w inwestycję, która w niedalekiej przyszłości może przynieść spory zysk. Cena działki jest znacznie niższa niż jej wyceniona ...

Powierzchnia
2 385,00 m2
Cena za m2
41,51 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Gaszowice, Czernica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia

Lubomia, Syrynia
dom na sprzedaż

BPP-DS-201

PRZESTRONNY DOM DO WYKOŃCZENIA   Oferujemy na sprzedaż duży, piętrowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Syryni przy ulicy Gołężyców. Nieruchomość jest w stanie surowym otwartym - do wykończenia. Daje to ogromne możliwości do realizacji własnych pomysłów i ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 273 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 320,00 zł
cena 330 000 
dom na sprzedaż - Lubomia, Syrynia

Lyski, Sumina, Dworcowa
działka na sprzedaż

BPP-GS-158

Duża działka pod lasem w atrakcyjnej cenie (16zł/m2).   Oferujemy Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni 6.820m2, położony w sąsiedztwie lasu w Suminie, w gminie Lyski. Działka oddalona od głównej drogi, z prawnie uregulowanym dostępem do drogi publicznej. W ...

Powierzchnia
6 820,00 m2
Cena za m2
15,98 zł
cena 109 000 
działka na sprzedaż - Lyski, Sumina, Dworcowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem