nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca

Wodzisław Śląski, 26 Marca
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-492

M-3 z balkonem do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 41,68 m2, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi (jeden z wyjściem na balkon), ...

Powierzchnia
41,68 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 774,47 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gorzyce, Gorzyczki

Gorzyce, Gorzyczki
działka na sprzedaż

BPP-GS-490

Ustawne działki budowlane w Gorzyczkach.   Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 działki o powierzchniach odpowiednio: 1249 m2 (wymiary: 18m/69m); 1259 m2 (19m/69m) i 1350 m2 (23m/58m), położone w Gorzyczkach w gminie Gorzyce. Nieruchomości płaskie, w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
1 249,00 m2
Cena za m2
148,12 zł
cena 185 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce, Gorzyczki
video
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-488

PRZESTRONNY APARTAMENT W RYBNIKU- BLISKO CENTRUM!   Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 261,90 zł
cena 610 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
video
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-487

ATRAKCYJNA KAWALERKA W RYBNIKU- BLISKO CENTRUM! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal zlokalizowany jest w apartamentowcu OSIEDLE PRZEDWIOŚNIE w ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 891,96 zł
cena 314 100 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
video
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-486

PRZESTRONNY APARTAMENT W RYBNIKU - BLISKO CENTRUM!   Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Mieszkanie zlokalizowane jest w apartamentowcu ...

Powierzchnia
84,55 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 782,38 zł
cena 658 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
video
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-485

PRZESTRONNY APARTAMENT W RYBNIKU - BLISKO CENTRUM! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal zlokalizowany jest w apartamentowcu OSIEDLE PRZEDWIOŚNIE ...

Powierzchnia
83,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 279,24 zł
cena 610 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
45
ofert
Krzysztof Jeszka

Manager

Licencja: 28781

krzysztof@l-r.com.pl

730 009 007