nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum

Rydułtowy, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-481

M-3 W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI - WOLNE OD ZARAZ !   Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  38 m2, mieszczące się na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku, zlokalizowanego w Rydułtowach przy ulicy Krzyżkowickiej. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 263,16 zł
cena 200 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rydułtowy, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-466

APARTAMENT BEZCZYNSZOWY W OTOCZENIU LASU ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ***   Kupujący zwolniony z podatku PCC - 2% - oszczędność ponad 8.500 zł ! Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament, znajdujący się na piętrze nowoczesnego budynku, zlokalizowanego w miejscowości ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 907,89 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski

Pszów, Krzyżkowice
dom na sprzedaż

BPP-DS-457

PRZESTRONNY DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM   Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej ok. 220 m2, położony na 13-arowej działce w Pszowie (obręb Krzyżkowice), pośród bardzo luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dużą ilością terenów zielonych ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 295 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 227,27 zł
cena 270 000 
dom na sprzedaż - Pszów, Krzyżkowice

Brenna
mieszkanie na wynajem

BPP-MW-439

MIESZKANIA NA WYNAJEM W MALOWNICZEJ GÓRSKIEJ OKOLICY   Prezentujemy na wynajem apartamenty położone w Brennej - malowniczej dolinie Leśnicy, słynącej z doskonałego mikroklimatu i czystego powietrza, w sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych i rzeki Leśnicy. Mieszkania o ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,50 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Brenna

Rybnik, Niewiadom Górny
mieszkanie na wynajem

BPP-MW-434

PRZYTULNE MIESZKANIE NA WYNAJEM - RYBNIK/NIEWIADOM   Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w spokojnej dzielnicy Rybnika - Niewiadomiu. Mieszkanie niedawno przeszło kapitalny ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,61 zł
cena 1 750 
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niewiadom Górny

Ornontowice
działka na sprzedaż

BPP-GS-428

DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową, o powierzchni 1540 m2, zlokalizowaną w Ornontowiach, przy ulicy Zamkowej. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu i kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
1 540,00 m2
Cena za m2
155,19 zł
cena 239 000 
działka na sprzedaż - Ornontowice
18