Lyski, Zwonowice
dom na sprzedaż

BPP-DS-349

NOWOCZESNE DOMKI W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Nowe domy w standardzie deweloperskim o powierzchni użytkowej 115,88 m2 - segment narożny, zlokalizowane ...

Powierzchnia
124,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
590 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 758,06 zł
cena 590 000 
dom na sprzedaż - Lyski, Zwonowice

Gorzyce, Czyżowice
działka na sprzedaż

BPP-GS-284

 DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO - USŁUGOWA BLISKO STREFY GOSPODARCZEJ   ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ***   Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową o powierzchni 8094 m2, położoną w Czyżowicach, przy ulicy Nowej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
8 094,00 m2
Cena za m2
60,04 zł
cena 486 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce, Czyżowice

Radlin
dom na sprzedaż

BPP-DS-152

DUŻY DOM Z POTENCJAŁEM W KORZYSTNEJ LOKALIZACJI !   Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany w Radlinie przy ulicy Rybnickiej, posadowiony w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze - gwarancja zawsze odśnieżonej drogi. ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
960 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 240,00 zł
cena 560 000 
dom na sprzedaż - Radlin

Rydułtowy
dom na sprzedaż

BPP-DS-93

DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY RYDUŁTÓW   Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Rydułtowach, przy ulicy Tetmajera. Budynek usytuowany jest na płaskiej działce o powierzchni 1153m2, jego powierzchnia całkowita to ok. 200m2. Dom murowany z cegły, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 153 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 250,00 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Rydułtowy

Lyski, Pstrążna
działka na sprzedaż

BPP-GS-80

DZIAŁKI BUDOWLANE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI ! Oferujemy na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną położoną w Pstrążnej (gmina Lyski, powiat rybnicki) o powierzchni 978 m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Dojazd do parceli poprzez drogę wewnętrzną o szerokości ...

Powierzchnia
978,00 m2
Cena za m2
95,09 zł
cena 93 000 
działka na sprzedaż - Lyski, Pstrążna

Wodzisław Śląski
działka na sprzedaż

BPP-GS-58

Działka budowlana w centrum Wodzisławia Śląskiego !   Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 545m2, położoną przy ulicy Jastrzębskiej w Wodzisławiu Śląskim.  Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, teren łagodnie pochyły, dojazd asfaltowy. W granicach ...

Powierzchnia
545,00 m2
Cena za m2
141,28 zł
cena 77 000 
działka na sprzedaż - Wodzisław Śląski
18