oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzyce, Bełsznica

Gorzyce, Bełsznica
działka na sprzedaż

BPP-GS-479

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA W BEŁSZNICY *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlano-rolną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM!  Nieruchomość ...

Powierzchnia
4 979,00 m2
Cena za m2
33,14 zł
cena 165 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce, Bełsznica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-478

PRZESTRONNE M4 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM Z PIĘKNYM WIDOKIEM *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m2, usytuowane na wysokim parterze niskiego 3-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ...

Powierzchnia
60,42 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 468,72 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gorzyce

Gorzyce
dom na sprzedaż

BPP-DS-475

 NOWOCZESNY I PRZESTRONNY DOM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI  *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ***   Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny i nieszablonowy dom w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzycach, a jej największym atutem ...

Powierzchnia
175,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 260,04 zł
cena 749 000 
dom na sprzedaż - Gorzyce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów

Pietrowice Wielkie, Cyprzanów
działka na sprzedaż

BPP-GS-454

ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE - CYPRZANÓW *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1209 m2, zlokalizowane w powiecie raciborskim, gminie Pietrowice Wielkie w miejscowości - Cyprzanów.  Działka nr ...

Powierzchnia
1 209,00 m2
Cena za m2
90,16 zł
cena 109 000 
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów

Pietrowice Wielkie, Cyprzanów
działka na sprzedaż

BPP-GS-453

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W CYPRZANOWIE *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1214 m2, zlokalizowaną w powiecie raciborskim, gminie Pietrowice Wielkie w miejscowości - Cyprzanów.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 214,00 m2
Cena za m2
93,90 zł
cena 114 000 
działka na sprzedaż - Pietrowice Wielkie, Cyprzanów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Marklowice

Marklowice
dom na sprzedaż

BPP-DS-448

PRZYTULNY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA BIZNESU W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99 m2, zlokalizowany w Marklowicach (powiat wodzisławski). ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
830 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 500,00 zł
cena 495 000 
dom na sprzedaż - Marklowice
14