Jastrzębie-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-451

PRZESTRONNE MIESZKANIE W CENTRUM JASTRZĘBIA-ZDROJU Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m2, usytuowane na piątym piętrze, wysokiego 10-piętrowego bloku, zlokalizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal o rozkładzie dwustronnym, składa ...

Powierzchnia
70,51 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 112,89 zł
cena 290 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój

Pszów
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-450

  M-3 W Pszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie doskonałe pod wynajem lub dla osób szukających mieszkania z niskimi kosztami utrzymania. Nieruchomość  o powierzchni 36,06 m2 położona jest  na 4 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Juranda W Pszowie. Lokal składa ...

Powierzchnia
36,06 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 575,71 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszów

Wodzisław Śląski, Jedłownik
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-422

Nowoczesny bezczynszowy apartament Oferujemy na sprzedaż piękny, dwupoziomowy, kameralny apartament o powierzchni 100 m2 mieszczący się w Wodzisławiu Śląskim  na Osiedlu Batorym. Apartamenty Batorego to niezwykła oaza spokoju mająca wyjątkowy charakter zawdzięczający ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 500,00 zł
cena 650 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, Jedłownik

Pszów, Tytki
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-407

M-3 z balkonem w dobrej lokalizacji!   Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,72 m2, położone na czwartym piętrze bloku w Pszowie przy ulicy Tytki. Lokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, zabudowanej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. ...

Powierzchnia
36,72 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 419,39 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Pszów, Tytki

Racibórz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-341

Ekskluzywny Apartament w Raciborzu z widokiem na panoramę miasta!   Oferujemy na sprzedaż piękny, luksusowy, przytulny apartament o powierzchni 117 m2 mieszczący się w centrum Raciborza, na 4 piętrze (ostatnim) kamienicy z  widokiem na panoramę miasta. Powierzchnię ...

Powierzchnia
117,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 401,71 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Racibórz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem