45
ofert
Krzysztof Jeszka

Manager

Licencja: 28781

krzysztof@l-r.com.pl

730 009 007

zostaw wiadomość
148,12 zł/m2 cena: 185 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Ustawne działki budowlane w Gorzyczkach.
 
Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 działki o powierzchniach odpowiednio: 1249 m2 (wymiary: 18m/69m); 1259 m2 (19m/69m) i 1350 m2 (23m/58m), położone w Gorzyczkach w gminie Gorzyce. Nieruchomości płaskie, w kształcie prostokąta z asfaltowym dojazdem.

Media:
- wodociąg - w ulicy
- prąd - w ulicy
- gaz - w ulicy
- kanalizacja miejska - w ulicy.

 

Atrakcyjne położenie działki, w sąsiedztwie terenów zielonych i bardzo luźnej zabudowy jednorodzinnej, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i kontaktowi z przyrodą. Idealne miejsce dla osób poszukujących ucieczki od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko do zjazdu autostrady A1 (zaledwie 2 km). Cicha i spokojna okolica sprzyja codziennemu odpoczynkowi, a równocześnie gwarantuje bliskość najważniejszych miejsc i udogodnień.

Oferta idealna pod budowę wymarzonego domu z ogrodem.

Jeśli szukasz gruntu z potencjałem, w dobrej lokalizacji, gotowego na realizację Twoich planów - to propozycja, której nie można przegapić.

Cena: ok. 120 złotych netto / m2:
1.249 m2 - 185.000 złotych brutto
1.259 m2 - 186.000 złotych brutto
1.350 m2 - 200.000 złotych brutto

Możliwość negocjacji ceny przy zakupie więcej niż jednej działki.
 

Zapraszam na prezentację!
 
Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości.
 
Korzystając z pomocy naszego Biura Nieruchomości macie Państwo pewność bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji oraz profesjonalnej pomocy w prowadzeniu sprawy aż do podpisania umowy i przekazania lokalu. Współpracując ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu finansów, pomożemy Państwu w uzyskaniu jak najlepszej oferty kredytu hipotecznego, który pomoże Państwu spełnić marzenia o własnej nieruchomości.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty BPP-GS-490
Powierzchnia 1 249,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Gorzyce, Turza Śląska
działka na sprzedaż

BPP-GS-328

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji!   Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki budowlane o powierzchniach od 702 m2 do 836 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej w Turzy Śląskiej. Nieruchomość w planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczona ...

Powierzchnia
836,00 m2
Cena za m2
169,86 zł
cena 142 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce, Turza Śląska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzyce

Gorzyce
działka na sprzedaż

BPP-GS-387

ATRAKCYJNA DZIAŁKA W SĄSIEDZTWIE LASU  ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ*** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną o powierzchni 2522 m2, zlokalizowaną w powiecie wodzisławskim, w miejscowości Gorzyce. Nieruchomość gruntowa o kształcie zbliżonym do prostokąta, ...

Powierzchnia
2 522,00 m2
Cena za m2
85,25 zł
cena 215 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce

Gorzyce, Turza Śląska
działka na sprzedaż

BPP-GS-391

DZIAŁKA BUDOWLANA - IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ DOM ! Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1838 m2, zlokalizowaną w Turzy Śląskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona ...

Powierzchnia
1 838,00 m2
Cena za m2
91,95 zł
cena 169 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce, Turza Śląska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzyce

Gorzyce
działka na sprzedaż

BPP-GS-460

WYJĄTKOWA DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWLANYM - GORZYCE ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ*** Marzysz o budowie swojego domu, ale przerażają Cię formalności, projekty i miesiące oczekiwań? Oferujemy działkę, przy której najtrudniejszy etap masz już za sobą. Ta nieruchomość ...

Powierzchnia
948,00 m2
Cena za m2
166,67 zł
cena 158 000