44
ofert
Krzysztof Jeszka

Manager

Licencja: 28781

krzysztof@l-r.com.pl

730 009 007

zostaw wiadomość
4 774,47 zł/m2 cena: 199 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

M-3 z balkonem do własnej aranżacji.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 41,68 m2, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca.

Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi (jeden z wyjściem na balkon), kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Ogrzewanie i gaz z sieci miejskiej, ciepła woda z junkersa.

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Wodzisławia Śląskiego, w pobliżu znajdują się: szkoły, przedszkola, sklepy, punkty gastronomiczne, przychodnia NFZ, szpital, przystanki komunikacji miejskiej, jak również miejsca do rekreacji i wypoczynku.

Nieruchomość do remontu daje szerokie możliwości aranżacyjne, co daje możliwość pełnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Dodatkowym atutem są niewysokie koszty utrzymania (ok. 690 złotych), co czyni nieruchomość atrakcyjną opcją inwestycyjną - np. pod wynajem.

 
Cena: 199.000 złotych, do negocjacji po prezentacji nieruchomości.
 
Zapraszam na prezentację!

 
Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości.

 
Korzystając z pomocy naszego Biura Nieruchomości macie Państwo pewność bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji oraz profesjonalnej pomocy w prowadzeniu sprawy aż do podpisania umowy i przekazania lokalu. Współpracując ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu finansów, pomożemy Państwu w uzyskaniu jak najlepszej oferty kredytu hipotecznego, który pomoże Państwu spełnić marzenia o własnej nieruchomości.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty BPP-MS-492
Powierzchnia 41,68 m²
Powierzchnia użytkowa 41,68 m²
Liczba pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła, po termomodernizacji
Standard
Opłaty w czynszu woda, fundusz remontowy, CO, administracja
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do remontu
Stan prawny Spółdzielcze wł. - księga
Mies. czynsz admin. 690 PLN
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1967

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca

Wodzisław Śląski, 26 Marca
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-467

M-3 z balkonem w rozsądnej cenie. ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ***   Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 4 piętrze 5-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 583,33 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, 26 Marca

Wodzisław Śląski, Adama Asnyka
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-469

M-3 z balkonem w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.   Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 52,69 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Adama Asnyka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (jeden z wyjściem na balkon), ...

Powierzchnia
58,79 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 895,22 zł
cena 229 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, Adama Asnyka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski, Jedłownik, Górnicza

Wodzisław Śląski, Jedłownik, Górnicza
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-477

M-3 z balkonem w Wodzisławiu Śląskim.   Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 54 m2, położone na wysokim parterze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Górniczej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni z oknem, dużej łazienki ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 425,93 zł
cena 239 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-483

PRZESTRONNE M-4 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM    Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 50,92 m2, usytuowane na drugim piętrze 10-piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy 26 Marca.   Lokal składa się z trzech nieprzechodnich ...

Powierzchnia
50,92 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 615,08 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wodzisław Śląski